TOP

Uniwersytet Śląski
Logo UŚ
Instytut Informatyki

Inauguracja Akademii Blackberry

Inauguracja Akademii Blackberry

Powrót Dodano 12.01.2015 o 16:28 przez Arkadiusz Sacewicz

Uniwersytet Śląski wraz z firmą Research In Motion™ — producentem rozwiązania BlackBerry®, firmą Proget — członkiem BlackBerry® Alliance oraz firmą Polkomtel S.A. — operatorem sieci komórkowej Plus, z ogromną radością pragną ogłosić uruchomienie Akademii BlackBerry® na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ, realizowanej w ramach programu Blackberry Academic Program™. Celem Akademii BlackBerry® jest przekazanie najnowszej wiedzy na temat metod oraz narzędzi tworzenia nowoczesnych aplikacji mobilnych oraz umożliwienie studentom rozwijania praktycznych umiejętności ich realizacji.

W ramach Akademii BlackBerry® realizowane będą wykłady i zajęcia laboratoryjne, dzięki możliwości pracy z najnowszymi urządzeniami i rozwiązaniami BlackBerry®, studenci będą mogli zdobyć unikatową wiedzę oraz umiejętności praktyczne, idealnie wpisujące się w najnowsze trendy rozwoju technologii informatycznych oraz ich zastosowań we współczesnym biznesie.

Wszystkich zainteresowanych Akademią BlackBerry® rozpoczynającą swoje działanie na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ zapraszamy do odwiedzenia stronywww.akademiabb.ii.us.edu.pl, zapraszamy jednocześnie do uczestnictwa w konferencji inauguracyjnej, która odbędzie się 22 maja 2012 o godzinie 12.15 w Auli Wydziału Nauk o Ziemi.

Zapraszamy do udziału w inauguracji studentów wszystkich wydziałów i kierunków, licealistów i wszystkie osoby zainteresowane nowoczesnymi technologiami mobilnymi.

Prosimy o zgłoszenie swojego uczestnictwa w inauguracji za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

© Uniwersytet Śląski. Stworzone przez Krzysztofa Sikorę, jako praca inżynierska.